سبد گل روز معلم

روز معلم از ایام محبوب ما ایرانی ها می باشد که مختص قدر دانی و تقدیر و تشکر از معلم های عزیز جامعه می باشد.

در این روز از نوجوان و جوان گرفته تا دانشجو و بزرگ سال در تکاپوی تهیه هدیه مناسب روز معلم می باشند.حتی افرادی که دیگر به تحصیل مشغول نیستن و به قولی سنی از آنها گذشته برای تقدر از معلم دوران تحصیل خود در این روز دنبال برنامه تشکر از معلم عزیز خود هستند.

از گذشته تا به امروز معلم و استاد دانشگاه ها برای ما مردم ایران زمین که از پیشینه فرهنگی بسیار غنی برخوردار بوده و هستیم دارای جایگاه مقدس و با ارزشی بوده و به جایگاه رفیع این شغل احترام می گذاشتیم.

هدیه روز معلم

اما هدیه روز معلم. عده ایی از مردم هر زمان که قصد هزینه برای تهیه هدیه مناسبتی هستند به این مسئله فکر می کنند یک هدیه ماندگار مناسب تر است به اصطلاح چیزی بخریم که ماندگار باشد!

باید اعلام کنیم هدف اصلی ما از اهدا هدیه به عزیزانمان قطعا شاد کردن ایشان می باشد حال چه هدیه ماندگار ابدی باشد چه لحظه ایی کوتاه.حتی وقتی با یک تماس یادی از عزیزانمان میکنیم شادی ماندگاری ایجاد میکنیم.

سبد گل روز معلم

گل و سبد گل از دیرباز جزو اولین انتخاب افراد زیبا پسند بوده که با روحیه لطیف خود گل های زیبا را مد نظر دارند.همچنین شما نیز می توانید برای تقدیر و تشکر از معلم یا استاد خود از پیشنهادات ما بهره ببرید.

چند نمونه سبد گل زیبا

سبد گل روز معلم سبد گل روز معلم سبد گل روز معلم سبد گل روز معلم سبد گل روز معلم سبد گل روز معلم سبد گل روز معلم سبد گل روز معلم سبد گل روز معلم

نمونه سبد گل بالا از طرح های ساده و شیک می باشند که شما می توانید انتخاب کنید. اگر به کارهای مدرن علاقه من هستید می توانید از گزینه باکس گل رز استفاده کنید

باکس گل رز باکس گل رز باکس گل رز

چند نمونه باکس گل پیشنهادی ماست که شما می توانید به رجوع به صفحه باکس گل دیگر نمونه کارها دیدن فرمایید.

راه های ارتباطی:

تلفن: ۲۲۵۹۱۳۵۸ – ۶۶۲۶۹۵۸۶

شماره نرم افزار های ارتباطی واتس اپ

۰۹۳۸۸۳۰۵۰۶۶

روی آیکون مورد نظر کلیک کنید.

File:WhatsApp icon.png - Wikimedia Commons

فهرست