عکس سبد بله برون

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. گل آوا
  4. chevron_right
  5. عکس سبد بله برون

گالری عکس سبد بله برون

بله برون یا بله بران چیست؟

بله برون را می توان اولین قدم محکم و جدی در ازدواج دانست.

در طول برگزاری این مراسم است که خانواده ها به شناخت جزیی از هم می رسند و قول و قرار ازدواج بچه های شان را در آینده می گذارند.

از قدیم الایام هر خانواده ای که قصد داشت از خانواده ی دیگر برای خودش عروس بگیرد، با مقداری هدیه وارد خانه ی کسی که دختر داشت می شد و او را خواستگاری می کردند.

آن زمان آنها با طبق برای دختر هدیه می بردند اما الان روزگار چرخیده و همه چیز مدرن تر شده است.

وسایل سبد بله برون چیست؟

 

همانطور که در مدل های جدید عکس سبد بله برون با تزئینات شیک و زیبا در گالری عکس سایت گل آوا جمع آوری شده است هدیه به عروس در مجلس بله برون و نامزدی شامل

یک قواره کامل پارچه به اندازه یک پیراهن زنانه با رنگ های شاد و زنده با توجه به سن و رنگ پوست عروس و بسته بندی و تزیین هدیه به شکار زیبا و چشم گیر ،

خرید انگشتر نشون و متمایز بودن انگشتر بله برون از حلقه برای پیشگیری از شباهت آن به حلقه ازدواج با توجه به ساختار بدنی و استخوان بندی دستها و انگشتان عروس در انتخاب انگشتربا بسته بندی و تزیین جعبه حاوی انگشتر به شکلی زیبا وچشم گیر مراسم بله برون میباشد.

 

جهت هرگونه مشاوره و راهنمایی رایگان و دریافت دیگر نمونه های عکس سبد بله برون به تلگرام گل آوا پیام بدهید. 

 

عکس سبد بله برون  عکس سبد بله برون  عکس سبد بله برون   عکس سبد بله برون           

 

عکس ماشین عروس

مراسم بله برون بعد از خواستگاری رسمی و در حالی که تقریبا توافقات اولیه به دست آمده است انجام می شود. در این مراسم اصلی ترین هدیه ای که رد و بدل می شود انگشتر نشون است.

انگشتری که معمولا کمی از حلقه ی ازدواج سبک تر است. مدتی است انگشترهای «تک تخمه» برای این مراسم مد شده است.

انگشترهای ظریفی که یک نگین برلیان یا اتمی متوسط دارد. زمانی که عروس خانم بله را گفت، مادر یا خواهر داماد یا در بعضی موارد خود داماد این هدیه را دست عروس خانم می کنند.

فهرست